Kindermusik та іноземні мови

Kindermusik  для малюків


Village для дітей від народження до 18 місяців.  Village  - програма для діток, які ще сидять на ручках, повзають, роблять перші кроки. Вона знайомить батьків з найсучаснішими дослідженнями з раннього розвитку дітей, надає сім'ям можливість регулярно зустрічатися в спеціально обладнаному приміщенні для навчання і спілкування з іншими батьками і дітками, навчає малят за допомогою музики і руху.

Wiggle & Grow - для 2 - і 3-річок. Ці музичні заняття повні радості і унікальних завдань для Вашого малюка. Щотижня Ваша дитина із задоволенням буде співати, танцювати, і грати на інструментах з Вами і своїми новими друзями. І Ви з радістю будете допомагати їй набувати у грі такі корисні навички, як розвиток загальної та дрібної моторики, вміння відповідати по черзі, спілкування з однолітками і вчителем, активне слухання. На кожному уроці Учитель Kindermusik поділиться з Вами порадами та ідеями, як займатися музикою протягом тижня. А також, як продовжити задоволення (і навчання!) вдома за допомогою цифрових домашніх матеріалів Kindermusik @ Home, у тому числі, як завантажити музику з класу, виконати захоплюючі домашні завдання і прочитати цікаву історію місяця.

Laugh & Learn - для 3 - і 4-річок. Щотижня на занятті ми об'єднуємо природну любов Вашого дошкільника до музики, історіям та творчим іграм з відповідними віком вправами, які сприяють ранньому музичному розвитку, а також зміцнюють незалежність дитини, соціальні навички та емоційний розвиток, розвивають його мова і самоконтроль. У Вас є прекрасна можливість зустрітися з іншими батьками, з якими Ви зможете поділитися чудовими моментами виховання дошкільника. Батьки приєднуються до заняття на останньому завданні. Цифрові домашні матеріали Kindermusik @ Home допоможуть Вам слухати музику, виконувати вправи і читати історію місяця там, де Вам зручно. Повторення - мати навчання - і джерело веселощів!

Move & Groove - для 4 - і 5-річок На занятті ми пропонуємо дітям музично - рухливі вправи, які сприяють розвитку мови, соціальних і емоційних навичок, початкових математичних знань і грамотності, координації рухів, творчості та багато чого іншого. Крім того, Ваша дитина освоює базовий словниковий запас музичних термінів і позначень, знаходить основу для майбутнього успішного навчання в загальноосвітній і музичній школі. Батьки приєднуються до занять на останніх завданнях. Домашні цифрові матеріали Kindermusik @ Home дозволять Вам весь тиждень насолоджуватися музикою з класу, виконувати вправи для всієї родини, і разом читати історію місяця.

ABC English & Me - для діток від 2 до 5 років, за допомогою музично-лінгвістичних і рухливих вправ, допомагає оволодіти основами розмовної англійської мови, необхідними для подальшого навчання за системою Kindermusik.

Англійська мова

Курси для дошкільнят та школярів:


    Крім того, аудіо- и відеокурси: Baby Einshtein, Brainy Baby, Baby IQ, Muzzy Zippy and me
   
    Курси для дорослих:
Аудіокурси: Jazz Chants, Grammar Chants, Small Talks.

Бізнес англійська: Market LeaderФранцузька мова

Курси для дітей: Alex et Zoé, Grenadine


Курси для дорослих: Le nouveau sans frontiers, Tout va bien!


Запис на заняття за телефонами: 050.932.13.17; 093.289.77.45; 222.83.13; 050.648.19.07