Хореографія та ритміка для малюків

Якщо Ви бажаєте навчити Вашу дитину мистецтву володіння своїм тілом, красивій поставі, граціозній ході, умінню виступати перед іншими, розвинути її координацію рухів, музичність, виразність і м'якість виконання, розвинути гнучкість і витривалість, то заняття з ритміки саме для Вашої дитинки.

Ритміка - (від греч. rhythmos - порядок руху), ритмічне виховання, педагогічні системи і методи, побудовані на поєднанні музичних (художніх) форм і пластичних рухів.

Ритміка - це виконання простих танцювальних вправ під музику. Вона доступна дітям, починаючи з раннього віку. Дитяча ритміка сприяє розвитку у дітей музичного сприйняття, емоційності і образності, вдосконаленню мелодійного і гармонійного слуху, музичної пам'яті, відчуття ритму, культури рухів, умінню творчо втілювати музично-руховий образ. Рухи під музику можна розглядати як найважливіший засіб розвитку тілесного досвіду дитяти і, отже, розвитку його особистості в цілому.
Заняття включають:

Ритмічні вправи. Одна з найважливіших умов правильного виконання танцю - здатність сприйняти його ритм і вчасно в нього включитися. Якправило діти за природою дуже чуйно уловлюють ритм, вони його прекрасно відчувають, але далеко не завжди можуть передати його рухами. Наші вправи розвивають у дитини відчуття ритму, уміння рухатися під музику.

Гімнастика - силова підготовка, розвиток витривалості, вправи на розслаблення м'язової системи, постановка дихання.

Хореографічні вправи дадуть уяву про класичний танець. На заняттях будуть вивчені прості танцювальні елементи і композиції. Діти навчаться працювати у взаємодії один з одним, розуміти і відчувати партнера.

Музичні ігри. Діти створюють певний образ і передають в русі всілякі відчуття. Ігри створюють на занятті атмосферу радості, бадьорості і задоволення. В іграх діти легко засвоюють і вдосконалюють багато здібностей і життєво необхідних навиків.

Красиві рухи, вивчені на уроці, дитина з радістю та цікавістю виконуватиме вдома. А скільки приємних хвилювань для маленької людини і її рідних створять її показові виступи на святковому концерті!

Тривалість заняття – 30-45хвилин (залежно від віку дитини).

Запис на заняття за телефонами: 050.932.13.17; 093.289.77.45; 222.83.13; 050.648.19.07