Йога для мам і малюків


Асани йоги прекрасно підходять для дітей. Вони закликають до уяви через наслідування тваринам і предметів. Пози йоги розвивають одночасно і рухливість хребта, і його силу. Тому регулярні заняття допоможуть виправити порушення постави. Вправи-​​асани підвищують рівень енергії, настрою і самопочуття, розвивають гнучкість тіла, рухливість суглобів, розвиток витривалості і сили.
Заняття йогою зміцнять систему дихання, яке динамічно стимулює наше гарне фізичне, психічне та емоційне самопочуття. Регулярне дихання через ніс змушує скорочуватися і розслаблятися діафрагму, що в свою чергу масажує серце і всі органи черевної порожнини. У результаті правильного дихання поліпшується постава, збільшується кількість життєвої енергії, заспокоюється розум.
Наприклад, рухи "Привітання сонцю", які заохочують ритмічне дихання, будуть корисні тим, хто страждає від астми, а гіперактивним дітям силові пози допоможуть погасити надлишкову енергію, зняти фізичне напруження. Дихальні пози після - допоможуть заспокоїтися і розслабитися.
Головним підходом до заняття є гра, як для дітей від 3- х років, так і старше. Дітям від 8- ми років вже цікаві більш складні пози, оскільки вони починають володіти своїм тілом.
Йога для дітей включає в себе:
- розминку,
- комплекс вправ на дихання,
- виконання різних асан у вигляді гри (пози тварин),
- робота в парі,
- розвиток концентрації, уяви та уваги,
- розслаблення-релаксація.
Йогою можуть займатися всі члени сім'ї , при цьому ви не тільки проводите час разом, а здобуває важливі життєві навички.

Запис на заняття за телефонами: 050.932.13.17; 093.289.77.45; 222.83.13; 050.648.19.07